Balterio

Balterio

 

Laminátové podlahy Balterio

Autentické povrchové úpravy

Balterio je skutečným mistrem v napodobování přírodní struktury dřeva. Povrchová úprava 3D Wood Effect zdůrazňuje přirozený reliéf dřeva ve variacích stupňů lesku od matu až po satén a hedvábí. Díky synchronizovanému procesu struktury dřeva se laminátová podlaha Balterio stává True to nature®. Exluzivní technologie Chromezone® vylepšuje povrchovou úpravu True to nature® tak, že žilkování dřeva propůjčuje lesk. Ručně hoblovaná povrchová úprava Handscraped® dodává podlahovým dílcům mistrovský vzhled, jako kdyby byla každá lamela ručně vyrobená. Díky nové technologii Panoramic design® dekory působí, jako kdyby přecházely z lamely na lamelu, a vytváří tak dojem nekonečných prken. Celý efekt podtrhují elegantní V-drážky, které dotváří dokonalý vzhled skutečných prken.

Inovační zámkové systémy

Zámek PressXpressZámek ClickXpressZámek DropXpress

Inovační zámkové systémy zajišťují snadnou pokládku laminátových podlah Balterio. Rotační systém zámku ClickXpress® usnadňuje spojení jednotlivých lamel dohromady a výsledkem je pevná, bezešvá podlaha. U kolekce Stretto se systémem DropXpress® na krátké straně zapadnou lamely lehce do sebe. Díky nejnovějšímu zámkovému systému PressXpress® u kolekcí Gradeur, Infinity, Experience a Quattro Vintage stačí podlahové lamely přitlačit k sobě. Svorka uvnitř lamely zajistí okamžité spojení krátkých stran, čímž vznikne hladký a silný spoj. Stačí pouze „zatlačit“ lamelu na místo od začátku až do konce.

Různé rozměry podlahových lamel

Různé rozměry podlahových lamel

Více než 100 dekorů a barevných odstínů

Vybírejte z široké škály barevných odstínů laminátových podlah Balterio a zařiďte si interiér podle Vašich představ. Hřejivé přírodní barvy vnesou do Vašich pokojů příjemnou atmosféru. Světlé dekory prosvětlí Váš byt a vytvoří prostor, ve kterém se budete moct volně nadechnout.

 
Vitality Originál
Vitality Diplomat
Vitality Deluxe 4V
 
 
TOPlist